Jak se stát modelkou aneb Agáta radí

29. září 2010 v 8:00 | evik♥pája♥ |  Na téma
  Chtěla by si se stát modelkou, která je hvězdou každé exkluzivní módní přehlídky, ale nevíš jak? Cesta je to trnitá, ale přece nemáš co ztratit.

1) nutné přepoklady: Jsem tvoje Kámoška a nemám důvod ti lhát - aby si se mohla stát modelkou, je zapotřebí k tomu mít nějaké předpoklady. Stejně jako basketbal nemůže hrát chlap, co má 150 cm, tak ani modeling není pro trpaslice. Stejně tak asi není nutné dodávat, že by si měla pečovat pravidelně o svůj vzhled a postavu.

2) registruj se na webe: Existuje velké množství internetových stránek, kde si můžeš zdarma či za poplatek vytvořit profil a nahrát na něj vlastní fotky. Profily většinou prohlížejí amatérští fotografové a různé menší agentury, takže to není až tak úplně zbytečné.
 Rozhodně ti mohu doporučit web Foto-modelky.cz, na který můžeš nahrát své vlastní fotografie. Navíc na nich najdeš i seznam aktuálních castingů a adresář agentur a fotografů.
 Tvůj profil na serveru Foto-modelky.cz můžeš považovat za svou vizitku, na kterou se můžeš odvolávat při hledání menších zakázek.

3) modelingové agentury:
Absolutně nejlepší cestou, jak se stát modelkou, je navštívit modelingovou agenturu. Možná to zní dost komplikovaně, ale pokud to myslíš s kariérou modelky vážně, není lepšího řešení.
Podat přihlášku si mlžeš i zde AGATA MODELS

Rozhovor s Agátou o modelingu najdeš ZDE!
ZDROJ ZDE!agata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama