jak na nejlepší narozeninovou párty

21. ledna 2011 v 18:57 | evik♥pája♥ |  Návody
http://divci-v-i-p.blog.cz

1) základem jsou originální pozvánky. Pozvánky můžeš udělat na počítači, v photofiltru vytisknout a osobně předat, nebo poslat poštou. Nicméně ted jsou originální i virtuální pozvánky, tak npř, vytvořit pozvánku na facebooku a přidat do ní vaše pozvané. Dále taká mužete poslat e-mal, sms, udělat prezentačku v power pointu či natočit pozvánkové video.


2) místo, to je problém, který většina lidí musí vyřešit. Samozřejmě nejlepší místo je doma. Má to výhody. Nemusíte platit za pronajatý prostor a vše je takové osobnější. Ale pokud bydlíte v paneláku, a máte dost přátel, nemáte asi na vybranou. Další možností je třeba slavit venku, na dvoře či u bazenu, teda pokud máte narozeniny na jaře. 

3) rodiče a otravní sourozenci. Pokud máte rodiče, kteří vám věří, neměl by být problém je požádat, aby v době vaší oslavy nebyly doma. Pošlete je třeba do kina na nějaký večerní film. Sourozence šoupněte k babičce nebo k tetě. Něco už vymyslíte.

4) výběr pozvaných přátel. No určitě máte hodně přátel a asi všichni se k vám nemusí vejít. Také byste si měli rozmyslet jaké přátele si zvete do domu. Pokud si pozvete nenapravitelné kaliče nejen, že vám všechno pití (alkoholické) vypijou, ale nemusíte je potom zvládnout a oni z vašeho bytu udělají kulničku na dříví.

5) občerstvení. Bez jídla a pití se neobejdete =D. Na jídlo doporučuji udělat obložené mísy se sýrem, šunkou, ovocem a zeleninou, tak aby si každý vzal na co má chut. Chlebíčky totiž nejí každý, nebo jim něco na nich nechutná, třeba já oddělávám vajíčko =D. Pokud se vám nechce dělat s obloženými mísy, prostě kupte pizzu. Křupky, tyčinky, chipsy nesmí chybět. Pití je čistě na vás. Pokud vám rodiče dovolí nějaký ten alkohol, pokud ne coca cola to jistí.

6) výzdoba. Tak ta je součástí každé párty. Nejlepší jsou balónky s héliem, které pak můžete vycucnout =D. Gyrlandy, konfety atd.. koupíte v každém papírnictví.

7) hudba. Tak to složitější, protože se každému líbí něco jiného. Kluci zřejmě nebudou nadšení když bude pořád hrát Justin Bieber. Proto doporučuji, pár dní před párty se zeptat každého jaké písničky by chtěl aby hrály. neboli písničky na přání. :D

8) zábava.. No tak to je složitější. Pokud je dobrá parta zabaví se sama a pokud si pozvete dobrý kluky určitě vymyslí nějaký blbůsty a budou vás bavit. Kdyby náhodou nastalo to trapné ticho, je tu stará známá flaška :), pokud vám nevadí svlíkácí, bude určitě větší sranda :D

9) konec. Už je skoro půl noc, ale hosté se né a né vydat domů? Zaručeně pomůže, když řeknete, že tu co nevidět budou rodiče a že musíš rychle uklidit ( určitě se nebudou chtít do úklidu zapojit, to mi věřte). Nebo prostě na pozvánku napište od kdy do kdy se párty koná.

10) úklid. Vážně, ikdyž budeš unavená snaž se alespoň trochu poklidit. Rodiče uvidí, že umíš nejen pořádat oslavu, ale také nést její následky, což je zaručený bordel. Určitě je to potěší, když po sobě uklidíš a příště ti dovolí pozvat třeba více lidí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pinky Claire Pinky Claire | Web | 21. ledna 2011 v 22:50 | Reagovat

Děsně se mi líbí nápad s pozvánkovým videem :) :D

2 ŠáRíK ŠáRíK | 3. února 2014 v 12:25 | Reagovat

FAKT SUPR TENTO BLOG SI UKLÁDÁM! a ta oslava prostě bomba až budu mít svůj vlatní dů tak něco takovího bude! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama