Styly

Barbie Styl

25. září 2010 v 8:00 | evik♥

Čím se vyznačuje: růžová,růžová,růžová!!!Spousta roztomilých drobností (panďuláků,medvídků,srdíčekových náramků a kytiček do vlasů...)
                                    
Hudba: hlavně slaďácký pop a uklidňující hudba (Enya...) Spousta "barbie" holek taky miluje vážnou hudbu a k tomu balet.Proto často chodí do divadla,kina a rádi cvičí (fitness,aerobik,roztleskávačky)...
(NEMUSÍ TO BÝT PRAVDA KAŽDÁ MÁ K¨JINÝ VKUS NA HUDBU)
Co se nosí: hlavně boty na podpadcích,upnutá sexy trička.A džínsy - hlavně "roury",které obepínají štíhlou postavu. Součástí Barbie stylu jsou i krátké sukně..:)
Líčení,vlasy: líčení hlavně do pastelových barev,ale ne příliš výrazně,stačí černá linka a jemné stíny.Kdysi se tvrdilo že všechny "barbie" holky musí mít blond vlasy,ale omyl!Tak to vůbec není,dneska už existují také "barbie" zrzky,brunetky atd. prostě jako ty panenky :) U vlasů se dává na důraz hlavně to aby byly zdravé,dlouhé a alespoň s jedním melírem.
Důraz je taky kladen na krásné nehty,nejlépe s růžovým lakem,nebo francouzkou manikůrou,ale přípustná je i zářivě červená..
Chování: správné "barbie" se chovají slušně,nemluví sprostě a jsou skoro furt veselé a milé.Prostě sama dokonalost.Rozhodně,ale nejsou namyšlené a nechovají se povýšeně.Naopak rádi pomůžou všem v nesnázích.Většinou dávají najevo svoje city a jsou hodně emocionální.Milují různé společenské akce (párty apod.)

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
PRAVIDLA!!
1) Růžová- nos růžovou nebo fialovou(ale každé barbie sluší i jiné barvy, jako třeba modrá, černá, bílá...)
2) Buď hodná a ochotná
3) Barvu vlasů můžeš mít jakoukoliv, dnes jsou jakoukajékoliv barbiny
4) Podpatky - ty jsou docela typické
5) Maluj se světlejšími odstíny a pod očima mužeš použít černou.
6) Růžový pokoj a věci v něm k tomu taky dodá své.
7) Nezapomeň na pěkné doplňky, žádné nevkusné cetky.
VIDEO Z MÓDNÍ PŘEHLÍDKY BARBIE!

Scene Styl

19. září 2010 v 13:37 | evik♥
 Co se týče mě, tak jsem nikdy neměla nějaký určitý styl jako je barbie, scene nebo emo. Vždycky jsem nosila jen to se mě nějak zaujalo, nebo se mi prostě líbilo.
Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, do jakého stylu bych zařadila můj šatník. Je v něm od každého něco.

A teď už k tématu Scene styl. Tento styl se mi moc líbí. Oblečení je nápadné, barevné a prostě cool, ale co se týče líčení a účesů, tak na to bych si asi netroufla.

SCENE STYL:
- je veselý, výstřední, barevný a šílený styl.
- Scene kids, jsou sebevědomí, crazy(narozdíl od emařů) a milují tu svobodu a možnosti
 hlavně těch crazy kombinací svého výstředního oblečení.
 
 

Reklama